| IngerCazator a întrebat:

Ce inseamna atunci cand te uiti ora fixa, la fara un minut, la si un minut si la de exemplu 22:22? si daca mai sunt si alte chestii din astea va rog sa mi le spuneti! Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Katy9612 a răspuns:

Astea sunt mai mult inventate de semenii nostri.ca adica cineva se gindeste la tine.sau trebuie sa pui o dorinta la ora ca in exemplul tau 22.22 si ea se va implini

3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Inseamna ca e o porcarie

| BlackAngel112 a răspuns:

Http://www.visele.ro/ aici este! tot ce vrei se afla aici superstitii...etc.FUNDA? :P

| lovemuzic99 a răspuns:

Pai la 59 te doreste.La fix te iubeste.Si la ai un minut te iubeste cu adevarat.Cam asta e...