| кαтнєяιιηєPιєяcє a întrebat:

Hei TPU big grin. Dau fundă! Deci, vreau și eu o descriere la #about me pe un site happy vă rog, nu am deloc idei. Orice idee chiar și propoziție, e bine venită. Nu vreau o descriere gen : Hei sunt. și am... ani :]. Mai artistică >:. Dau și vot happy

Răspuns Câştigător
| pampam18 a răspuns:

Poate te regasesti in una dintre frazele acestea:
Cateodata sunt mai aeriana de felul meu, deoarece imi zboara gandul la alte lucruri decat la cel pe care trebuia sa il fac...

Sunt peste tot, dar in acelasi timp nicaieri...

Ca persoană din câte am observat la început toţi mă consideră blânda şi apoi îmi spun că sunt al dracu'

Nu sunt certăreaţa, mereu las de la mine deşi sunt conştienta că uneori mă rănesc singură...

Urăsc trădătorii sau cei care mi-au fost prieteni şi nu mai sunt, cei care au un zâmbet fals in faţa mea...

Sunt mai multe lucruri care nu-mi plac decât cele care îmi plac ( sau invers)

Nu-mi pasă ce cred alţii, îmi place să profit de viaţa şi trebuie să fie mereu prezente in viaţa mea : liniştea, pacea, distracţia..deşi vreau să ajung cineva important în viaţa...

Sunt o persoana pe care nu ajungi sa o intelegi foarte repede sau chiar nu vei ajunge sa ma intelegi...

Am putine responsabilitati si i-au viata in deradere (sau cel putin asa spun parintii mei cand imi tin morala si consider ca au dreptate cand viata imi va oferi ceva bun sau rau in adevaratul sens al cuvantului atunci o voi lua in serios...

Urasc oamenii care se cred mai destepti ca ceilalti dar de fapt nu sunt... Apreciez foarte mult respectul ca de la prieten la prieten.

Nu sunt pretentioasa cu lucrurile, nu ma supar asa repede numai daca intreci masura, nu imi place sa oblig oamenii daca nu vor si nu imi place sa enervez omul cand ii suparat...

Imaginatia mea reprezinta lumea mea alternativa in care fac tot ce vreau eu.

Sunt o persoana care nu renunta foarte usor, motto-ul meu fiind : Never give up...

Imi place sa imi fac prieteni dar, sunt atenta in alegerea lor deoarece este vorba aceea "Cu asa prieteni dc mai ai nevoie de dusmani?

Gata. laughing Nu imi mai vin altele...si sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Bio: Persoana obisnuita cu inclinatie spre...
Apreciez x si y...

Ma atrage...

completezi restul, eu am deschis usa, pasii ii faci tu happy

| Ursuletdeplus200120012001 a răspuns:

●Cine sunt eu?!●
Sunt o simplă fată. ♥
Sunt fata care are ceva special. day dreaming
Sunt fata care iubeşte muzica. :X
Sunt fata care urăşte minciuna. :@
Sunt fata care este foarte sigură pe ea.
Sunt fata care întodeauna mai are ceva de spus, chiar dacă discuţia s-a terminat.
Sunt fata care nu supOrtă prietenii falşi oh go on
>. <
Sunt fata care viseazăă cu ochii deschişi.batting eyelashes
Sunt fata care iubeşte dulciurile. love struck!
Sunt fata care adoră vara!; d <
Ştiu că lumea e rea.
Ştiu că viaţa e făcută pentru a fi trăită. > <
Ştiu că nu sunt Miss Univers. Spre deosebire de altele! happy
Ştiu că totul trece.

●Ce cred?!●
Cred că prietenul fără defecte nu există.hee hee
Cred că uneori, viaţa e nedreaptă. sad
Cred că prietenii mei sunt cei mai buni! ♥
Cred că toată lumea are defecte, dar şi calităţi.

●Ce vreau?!●
Vreau să devin cineva.
Vreau ca prietenii mei să nu se schimbe niciodată. :*
Vreau o poveste fără sfârşit.;-xx♥