| Angellx3 a întrebat:

Hei TPU big grin Vreau si eu sa stiu unde se face mai multa matematica
la comert sau alimentatie si turism? Unde credeti ca ar fi mai bine sa ma duc? Dau fuunda maree, vreau repede raspuns

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Mai multa matematica se face la comert. In schimb, la Alimentatie si Turism ai tot felul de module neinteresante si idioate de-a dreptul. Cel putin mie asa mi se par.
Eu iti sugerez sa mergi pe comert, daca chiar vrei sa mergi la un liceu economic.