| ramonaan a întrebat:

Daca ati putea opri timpul ce-ati face?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_7889 a răspuns:

As da timpul ianpoi ca sa stiu ce exercitii am la teste laughingrolling on the floor ca a doua zi dupa ce l-am dat sa dau timpul ianpoi si sa stiu exact ce amlaughing

3 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

M`as duce acasa la inamicii mei si le-as face feste ca atunci cind se vor trezi din "coma "asta, cind timpul va merge iar pai sa nimereasca in situatii penibile laughing ->>> nu sunt rea~asta e pentru tot raul ca re mi l`au facut. As jefui o banca big hug si as face ceva ca sa-l despart de prietena sa (ma mai gindesc ce) laughing

| Sabyynna a răspuns:

Daca asi putea opri timpul asi sta toata ziu afara cu prietenii pentru ca nimeni nu mi-ar putea spune ca am stat prea multlaughing

| Twilight a răspuns:

Sincer nici nu pot sa enumar cate as face. Totusi, ca sa te lamuresc...foarte multe big grin.