| zubyx a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de jocuri pentru cand ies afara cu prietenii.

Răspuns Câştigător
| Johanna7 a răspuns:

Hey, depinde de varsta! Cand eram mai mica imi placea sa joc patratica (e cu mingea), de-a v-ati ascunseala, broasca, frunza, telefonul fara fir sau cu fir. Si multe altele! Profitati de copilarie! Eu as vrea sa ma intorc in timp...

3 răspunsuri:
| zubyx explică:

Am 12 ani deci sunt niste jocuri pentru varsta mea.

| mmegadeth a răspuns:

Sotron, "tara - tara vrem ostasi", ratele si vanatorii, adevar sau provocare, "imparate imparate cat e ceasul de departe?" laughing astea mi le-am amintit acum, dar bineinteles ca varsta e un factor important in alegerea jocurilor

| RainbowDash100 a răspuns:

Ai putea sa joci prinsa, ascunsa(e foarte distractiv), prinsa pe ascunsa, sticluta cu otrava. Sau ati putea sta de vorba ca sa va cunoasteti mai bine.big grin