| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

De astazi sunt la regim si as vrea sa va cer parerea...
vreau sa slabesc 10-15 kg, si azi am mancat 3 mere si am facut o ora de sport.
Credeti ca daca o voi tine asa o luna voi slabi frumos?

6 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Daca o ti tot asa cu 3 mere si o ora de sport intr-o luna o sa iesi cu piceoarele inainte pe usa... o sa faci ulcer daca mananci numai 3 mere pe zi

| Bianka a răspuns:

Pai.nu o sa poti sa traiesti din mere o luna.
Ideea e sa mananci mancare usoara. parizer fiert, iaurt, paine (neagra) carne din nou, fiarta. orez, morcovi fierti si chestii din-astea.
E foarte bine ca faci si sport. miscarea e esentiala!

Probabil daca o tii tot asa. poate in 2 luni o sa slabesti frumos!

| federerdinamo a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.eu nu am avut probleme din astea dar mi se pare prea exagerat 3 mere pe zi.eu zic sa mananci 3 mere pe zi si cel putin 2 sandwiciuri sau ma rog ceva usor...pentru ca nu vei rezista asa si doamne fereste mai patesti si altcevawinking

| Tso a răspuns:

1. Deci, in primul rand, 3 mere pe zi.sunt. nimic.
2. 3 mese pe zi, una dimineata, una la pranz, si una seara, de preferat inainte de ora 19. 00
3. fara paine, dulciuri, alcool, sucuri carbogazoase, prajeli, grasime multa
4. carnita de pui, o supica, putin laptic cu cereale dimineata, legume, fructe
5. 2 litrii de apa ( sau ceai) pe zi
6. sport ( daca poti - abonament la aerobic )

| SeNyS a răspuns:

Cam exagerezi din prima, doar cu 3 mere pe zi, adevarat catrebuie sa renunti la unele mancaruri, dar nu de tot ca te termini. SPORTUL este cel mai important pentru slabitul frumos, altfel vei ramane cu o piele lasata si aspect urat, asa ca fa mult sport, si consuma mai putine grasimi, prajeli.

| gya_8439 a răspuns:

Vei slabi mah dar vei sih cadea pe strazi fara supybig grin sih eu am fost.in sit tah sih stiu cum ebig grin sih inca mai vreau sa dau jos phey. dah deci nu face asa ceva. mai bine. potzzi face sport mananci decat o felie de paine pe zi(eu nu o supart) fructe.fra dulciuri(o bombo pe zi daca nu rezisti). sih fara porc (yuhh) doar pooi...sih.nu stiu.nu mannaci mult seara.pana in 7...sih chesti.de genubig grin t pup ai grija d tine:X