| MihaelaElenapupici a întrebat:

De curand (o luna) am aflat despre one direction. Ceilalti baieti mi se par urati, dar Harry Styles mi se pare minunat!❤
As vrea sa imi spuneti care este preferatul vostru si sa imi ziceti ce parere aveti despre acuuzatiile alea pentru Harry...

2 răspunsuri:
| laduqu a răspuns:

Sunt gay toti asta stim sigur

| VreauSaImiVadBolovanelulInAprilie a răspuns:

Daca ti se par Louis, Niall si Liam urati, atunci chiar nu exista baieti frumosilaughing))) in fine, ai nevoie de o pereche de ochelari de calitate.
Dar na, tu esti cea frumoasa si asta e tot ce conteaza... urati ca naiba baietii din 1D, cea mai buna gluma pe 2016. felicitari!