| ahilles a întrebat:

Hei TPU de luni incepe scoala eu sunt pe clasa a IX-a dar nu stiu cum sa ma duc imbracat in prima zi de scoala
adica cu blugi, camasa si adidasi
sau pantaloni, camasa si pantofi

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Mmm...parcă ar fi mai bine cu blugi, cămaşă şi adidaşi.

Peace!

| Broadband a răspuns:

Io personal imi iau chilotii de tabla pe mine si costumul de scafandru

asa am fost si anul trecut si nu m-a batut nimeni

| unknown a răspuns:

Depinde de care pantofi, daca nu au tocul prea mare si de aseaza bine...Totusi timp de pantofi vei avea dar mai bine ai schimba adidasii cu o pereche de tenesi gen converse:
http://www.polyvore.com/converse_chuck_taylor_ox_classic/thing?id=41371748
Sau papuci asa:
http://www.polyvore.com/grey_jazz_brogues/thing?id=37813362
succes.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! Te duci asa cum vrei si cum simti.Eu ma duc in blugi, camasa si tenesi laughing.Dar sunt de parere ca niste carpe nu sunt asa de importante la fel ca ce se afla in spatele lor.Bye bye!

| callmebeautiful a răspuns:

A 2a varianta

| LaLaLea a răspuns:

Dai o impresie buna cu pantofi, pantaloni si o camasa care nu e simpla...

| XDoctor a răspuns:

Cum crezi ca te simti mai bine!