| Ana268086547 a întrebat:

Deci ( pentru ceu care nu au auzit povestea de la inceput) sunt de o saptaman cu un baiat (primul prieten) si el e mai timid si la fel si eu dar totusi mai am momente cand imi dispare timiditatea pe cand el... si eu vreau foarte mult sa ne sarutam (sa vad cum e) asa ca i.am spus ieri inainte de ultima ora la ureche (si sa sr gandeesca la asta) ca vreau sa ne " pupam " si noi a fost termenul folosit iar azi cand am mai vorbit cu el a spus ca s-a gandit ci si el vrea doar ca ii e rusine. Acum chestia e ca nici unul dintre noi nu ne-am mai sarutat si nici nu stim cum se face... daca ati putea sa ne dati cateva sfaturi happy mersi :*

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu stiu cati ani aveti ca sa stiu daca sa va dau sau nu un sfat. Oricum presupun ca sunteti destul de mici. sa nu cumva sa prindeti tupeu sa treceti si la altele. Inchideti ochii amandoi si vedeti ce iasa.