| Lydiaaa a întrebat:

Deci, saptamana asta este ziua celei mai bune prietene ale mele si m-a invitat sa mergem la Mall.M-am tot gandit ce cadou sa ii iau dar am auzit-o spunand ca isi doreste o pentragrama si nu stie de unde sa faca rost de una...Ma gandeam sa ii cumpar eu..Sunt din Bucuresti, stie cineva unde pot gasi o pentagrama si cat costa una? FUNDA! Multumesc multkiss

Răspuns Câştigător
| RavnTapt a răspuns:

Http://www.gotica.ro/......T-SI-OTEL/ si au sediu in Bucuresti Magazin Bucuresti
Str. Mihai Voda nr 13, parter
Tel: 0728 22 44 01
Program: L-V 10:30 - 18:30