| oblicro1234567 a întrebat:

Hei TPU eu am 1.65 m si 57 kg credeți ca sunt grasa ....lumea zice ca arat bine

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

E greu de spus. Unele fete arata grase, altele slabe la inaltimea si greutatea ta. Daca cei din jur iti spun ca arati bine, atunci asa este.

| AirănMeidăn a răspuns:

Hm, pai totusi depinde si de forma corpului. Nu te lua dupa ceilalti, pentru ca majoritatea sunt dispusi sa spuna orice doar ca sa nu te supere. Dar dupa ce ai zis tu, probabil ca esti in regula. Trebuie sa ai cu aproximativ 10 kg mai putin decat centimetri peste un metru, deci esti chiar pe acolo.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Sciencewinking