| naitreaba a întrebat:

Eu am o problema, incerc sa ma ingras deja de jumatate de an, dar nu reusesc. Mananc gras, de la fast food, beau sucuri acidulate, mananc mult, des, dar nu pot sa ma ingras. Vre-un sfat? Mentionez ca sunt baiat si fac sport.

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Faci foarte rău cu fast-food şi băuturi acidulate aşa nu te îngraşi doar îţi omori sănătatea! Nu mai munci, face sport mult, mănâncă carne.

2 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

Pai trebuie si sa lenevesti casa te ingrasi.adica incersci sa stai cat mai mullt in casa sau in pat fara sa nu misti un musci. dar este bine si mancatul gras. dar dc inca nu te ingrasi inseamna cha ai o anumita boala de nu te face sa te ingrasi.

| Madysss a răspuns:

Ai incercat sa iei niste vitamine sunt de folos si eu am luat si m-am ingrasat sau daca esti slab\slaba. poate asa e organismul tau. poate ai o problema la glanda thinking consulta un doctor sa iti dea niste sfaturi daca vrei neaparat sa te ingrasi happy