| Saghina a întrebat:

Hei TPU... Imi place de un baiat de la scoala, dar el nu ma place... Credeti ca ias putea face ceva pt ai atrage atentia?

4 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

In primul rand sa pui mana pe o carte de gramaticahappy se scrie i.as

| SkyPilot a răspuns:

Il privesti in ochi si ii zambesti. Vezi cum raspunde. Daca iti zambeste si el, intra in vorba cu el, desi ar trebui ca baiatl sa faca acel pas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el nu te place lasa-l in pace. Nu ai idee cat de enervante pot fi acele momente cand cineva insista si insista si insista...stai calma, papadie mai sunt multi baieti pe planeta...deci dont' worry! FUNDOI?

| Ungureanu90 a răspuns:

Nu fi sigură că nu te place (doar dacă nu ți-a spus în față). Încearcă să petreci mai mult timp cu el decât cu ceilalți, uită-te în ochii lui, zâmbeștei frumos, atrăgător. Încearcă să-l faci să te placă, dar dacă nu va merge să nu-ți pară rău deoarece sunt mulți băieți pe această planetă care sigur sunt mai atenți, frumoși, deștepți etc.
Multă baftă!