| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.Imi vine destul de greu sa-mi exprim sentimentele cand vine vorba de prietenul meu, asa ca ma gandeam ca ar fi dragut daca mi-as pune gandurile intr-o scrisoare. Deci...
1.Credeti ca ar fi ciudat sa-i scriu o scrisoare?
2.O sa-i placa? sau o sa rada?
3. Ar fi ciudat daca i-as scrie pe foaie roz laughing? ar trebui sa-i scriu pe foaie alba?

Tin sa mentionez ca el e tipul foarte sensibil.

Răspuns Câştigător
| zerro17 a răspuns:

Si eu sunt genul care se exprima mai greu verbal si prefer sa vorbesc cu iubita mea mai mult prin intermediul sms-urilor. Pai daca e tipul foarte sensibil eu cred ca o sa ii placa. Sunt sigur ca va zambi dar va fi un zimbet pozitiv.(adica nu va rade de fapta ta ci va zambi pentru ca va fi impresionat de ideea ta) Si se pare ca si tu razi cand zici de foaie roz deci laughing eu as zice sa alegi alba. Tu decizi, Succes.

1 răspuns:
| TwYsTz a răspuns:

Nu conteaza ca e sensibil... ar trebui sa ii spui in Fata! Cred ca exprimarea asta prin interemdiul interentului, scrisorilor, SMs-urilor ar caracteriza o persoana timida sau lasa (parearea mea). Ar trebui sa-i spui in fata ceea ce vrei sa-i spui smug nu trebuie sa ai rusine fata de el daca il placi! P.S : Daca totusi vrei sa scrii o scrisoare ai grija sa scrii frumos laughing! BAFTA ^_^