| ktlina a întrebat:

Intrebarea asta este pentru cei care se uita la true blood. Eric, Bill sau Sam? Cu care a-ti vrea sa ramana Sookie la final? Am inteles ca a aparut si ultima carte din vampirii sudului dupa care s-a facut serialul dar nu la noi si acolo spune tot ce va fi la final. Voi stiti ceva? :* Funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A apărut ultima carte. De anul trecut. Ea rămâne cu Eric. Cam socant. Nici mie nu mi-a venit sa cred. După tot ce s-a întâmplat intre ea si Bill...