| Fataaiadinumbra a întrebat:

Iubesc un baiat de o luna fiindca e verisorul celei mai bune prietene. Mereu imi spunea ca ma iubește şi ca nu renunta la mine iar apoi s-a combinat cu o parasuta care la inselat din prima zi de relatie. apoi dupa acea despartire nici macar nu mi-a mai spus ca ma iubeste, deloc. Chiar il iubesc si sufar fiindca nu l-am putut avea. Plang in fiecare noapte, sunt inchisa in mine, ascult melodii de jale si ma omoara amintirile. si aseara am visat că a venit bff ul meu( adica vara crush ului meu) in fata blocului meu cu un băiat. Am coborât sa ne jucăm în zăpadă. Băiatul retras si avea parul albastru in visul meu, am intrebat o pe bbf ce sa fac si l am îmbrățișat, şi când l am îmbrățișat si a pus mâinile peste ale mele. Era o persoană misterioasă, nu ii văzusem fața rolling on the floor. Aveti sugestii ce să fac sa il uit?
Ce a însemnat acel vis?
No hate me, please, e serios. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Deci, tu plangi dupa o himera! Nu ti-a fost niciodata prieten si plangi fara motiv, doar pentru ca in imaginatia ta el iti apartine, asa-i?
Trezeste-te la realitate fetita, ca ai inceput sa-ti creezi cosmaruri!
El nu ti-a fost niciodata iubit si nici nu-ti este, deci, ti-ai inventat o povetse in care crezi ca ai un iubit... acnd de fapt, nu l-ai avut niciodata.
Nu, nu-i serios deloc, este doar o inventie creata de o fata indragostita, dar tot inventie ramane!