| Krystina0xd a întrebat:

Hei,TPU! iubitul meu s-a suparat ca am stat de vorba cu un alt baiat. aproape ca nu m-a bagat in seama dupa aceea,nu prea a vorbit cu mine.l-am intrebat daca e suparat din cauza asta, a spus ca nu..ca oricum nu ii pasa ce fac eu ..adica mi s-a parut dur sa spuna asta..nu avea deloc chef de mine. Ce sa inteleg?

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Nu conteaza cu cine vorbesti conteaza cum vorbesti! controleaza-ti gesturile mimica ca te dau de gol

| HEROINAhero a răspuns:

Care'i faza ca ai vorbit cu un baiat? straight face Si eu am facut asta acum o luna si prietenul meu vroia sa'l bata pe cel cu care vorbeam..si o zicea la modul cel mai serios.
Faza e ca doar vorbesti cu el...da'i mai multa atentie, i'al in brate. chestii din astea laughing.

| greyhound a răspuns:

Ca e un balalau
Altadata spune-i sa nu mai fie asa gelos si ca daca vrea sa te tina intr-o cusca la care are acces numai el, n-o sa reuseasca si ca mai degraba ar reusi sa te departeze de el