| Zoriania a întrebat:

Hei TPU, m-am apucat de o carte pe Wattpad. As vrea sa imi dati parere despre cartea asta si ce as putea sa mai adaug http://my.w.tt/UiNb/31Kxplmp1v
Mersi! *-*

3 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

E foarte nașpa.

| MissADEEL a răspuns:

Nu se poate vedea, deci fie ai șters-o din cauza primei impresii negative, fie ai scris linkul greșit.
Ca sfat: scrisul e artă grea, mai grea decât pare. Îți trebuie multă cultură, cunoștințe de psihologie (pentru a construi personajele) și ceva tehnici care se învață la școală și din citit alte cărți. Încearcă să practici în particular și să expui opera ta după ce consideri că e un lucru care merită expus. Altfel, o să îți atragi multe critici.

| Kuroo a răspuns:

Buna! Poti sa imi lasi un mesaj pe Wattpad, sunt " LorenKingston" o sa ma uit acolo, link-ul tau nu merge. happy