| DeeAndreeAndreeuza a întrebat:

Ma demult m-am certat cu o prietena si i-am dat block...stie cineva cum pot sa o adaug inapoi la prieteni? Multumesc! Cel mai bun raspuns care ma ajuta primeste funda!

1 răspuns:
| Rebecaaaa a răspuns:

Block pe fb? Atunci faci asa: sus de tot in dreapta ai home/acasa dai acolo, privacy settings/setări de confidenţialitate, apoi dai jos de tot si iti apare blocked people and apps/ persoane blocate si aplicatii, dai manage blocking, iti apar acolo persoanele blocate si dai unblock/ deblocarewinking