| IngerCazator a întrebat:

Ma pot duce maine cu colindul? Daca da ce colind sa cant? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

Da te poti duce...Maine e mos ajunul..Eu de obicei cant colindul asta:
Foaie verde portocala noi suntem copii de scoala si-am venit sa colindam pe la case sa uram, buna dimineata la mos ajun! ne dati ori nu ne dati, ne dati ori nu ne dati, ne dati ne dati.c-am venit si noi o data la un an cu sanatate si la anul cand veniim sanatosi sa va gasim, la anul si la multi ani!

2 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Da, desigur, dar mai pe searawinking Si poti canta colindita deoarece este scurt, vesel si usor de invatat big grin

| ultramen a răspuns:

Maine se merge cu dom-domul, deschide usa crestine, trei pastori, inchinarea pastorilor si steaua sus rasare, sper ca te-am ajutat!