| BubuMik a întrebat:

NU reusesc sa raspund oamenilor la intrebari deoarece sub fiecare intrebare imi scrie "Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi. Pentru a retrimite email-ul de confirmare click aici." ...in coditiile in care eu sunt logata. Funda pentru cine ma ajuta! :*

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să te loghezi pe Yahoo Mail, și să cauți în Spam/Inbox mail-ul de confirmare.
Dai click pe link-ul care este atașat în acel mail, iar după aceea vei putea posta câte răspunsuri dorești.
În cazul în care nu găsești niciun mail, dai click pe „retrimite email de confirmare", și aștepți 1-2 ore.
Baftă!