| adelutza2000 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa raspund la intrebarile altora in contextul in care sunt logata? Spune sa ma loghez si "Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi si nu mai mult de 10 in total.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie asta la Contact(sus in dreapta cu albastru). Este pentru administrator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logata, da. Dar ai confirmat email-ul? Cind te-ai inscris, ai primit un email cu un link. Cu acel link confirmai email-ul.