| Happy33 a întrebat:

O sa merg saptamana asta la o aniversare a unei prietene de 10 ani. Si o sa fiu cea mai mare de acolo, asa am inteles. O sa fie 2 de 10 ani si una de 11 iar eu am 15. Sincer imi plac aceste fetite si nu stiu ce sa ne jucam? Dati-mi idei de joaca la o petrecere de 10 ani(si eu 15 ani). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| joshua145 a răspuns:

...pai...incearca sa te regasesti in varsta aceea happy dar te avertizez ca e destul,destul de greu sa te joci cu generatia asta asa cum ne jucam noi(am aceeasi varsta cu tine,da) sau cineva mai in varsta(ce sa faci,micutii astia stau cu ochii in telefon toata ziua)...Dar ai zis ca iti plac ele,asa ca iti zic sa incerci sa vezi ce jocuri le plac si apoi sa le introduci si tu,daca e cazul,in jocurile copilariei tale. Daca vrei exemple.
"Fazan"
Ceva jocuri cu mingea daca sunteti la aer liber
"Ape, orase, tari, nume"
Sau gasiti ceva desene animate care le plac si jucati-va de-a personajele(da, cosplay laughing glumesc)
Sper sa te ajute si distractie placuta!