| Laliciows1 a întrebat:

Hei TPU.sa va zic. a apucat-o pe mama zbenghia sa-si faca id sa vorbeasca si ea pe mess.si eu am parola la pc. si i-am facut si ei cont.ca fiecare sa intre pe contul ei.si pozele mele si toate alea sunt si la ea in cont.si daca le sterg din contul ei ca sa nu le mai aiba, se sterg si din contul meu.va rooog. ce sa fac? ajutati-ma. vooot.

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Se sterg, ai limitat folosirea\instalarea anumitor programe, daca tu ai cont de administrator iei folderul respectiv in proprietate si n-o sa mai aiba acces la el.

| ionelis12 a răspuns:

Asa am si eu sora mea fiecare contul ei.Toate fisierele, poze, mesajele etc din contul meu sunt si in contul ei.Pe mine m-a apucat deodata sa sterg toate fisierele din contul meu care erau a lui sora mea m-am apucat sa le sterg fara sa stiu ca se sterg si din contul lui sor'mea asa ca sa fie si contul meu mai gol sa nu fie memoria plina.Dr cand sor'mea intra pe contul ei intrebare unde sunt toate fisierele ei.Eu le-am sters.Si pot vedea orice are ea in cont.Da se sterg si din contul tau dupa cum mi s-a intamplat mie.Nu stiu nicio varianta ca sa le stregi de la ea si sa nu ti se stearga si tie.

| Meow15 a răspuns:

thinking poti face foldere invizibile devil. dai click dreapta pe folder > Properties > Customize > Change icon. apoi cauti acolo un patratsel alb. dai ok. si apoi vei avea un folder invizibil big grin.

| Ale6197 a răspuns:

Simplu.descarca-ti de pe net program pentru parola pe foldere si rezovi treaba.winking

| XCS a răspuns:

Nu stiu ce sa faci