| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU se apropie ziua mea si nu am nici o idee cum sa mi-o fac implinesc 13 ani sau credtei ca e o idee mai buna sa nu o fac de loc parinti mei zic ca merita sa o fac
deci orice opinie e binevenita v-as ruga sa dati raspunsuri stupide ofer fundita la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AdyBha a răspuns:

Sa nu dati raspunsuri stupide scuzati greselile de ortografie dar ma grabeam

| 13paranoia13 a răspuns:

Te poți duce în mall la un film cu amicii tăi, desigur înainte de film poate îi duci până la KFC sau McDonald's să mâncați. După film vă puteți plimba prin Mall, în magazine, sau vă puteți duce în altă parte.
Având în vedere că împlinești 13 ani, mai puteți ieși la un suc, simplu și drăguț! Ori la tine acasă, o petrecere în pijamale, făcutul unghiilor, uitatul în reviste, filme de gorază, popcorn, suc.
Sper să ai o zi de naștere superbă! La mulți ani! happy