| TheFuckingLife a întrebat:

Stiti cum se face un videoclip? :/ Adica gen ca megan nicole sau tiffany alvord care nu sunt inca, cantarete oficiale. Imi trebuie un anumit program? Daca da dati-mi link-ul va rog. Si trebuie' mai multi oameni? Va rog, habar n-am cum se face unul xD. HELP! Funda :'3

Răspuns Câştigător
| Alexyyyyszz a răspuns:

Buna! Un videoclip se poate face in mai multe feluri. 1. filmezi, si 2. videoclip format din poze. Ca de exemplu: http://www.youtube.com/watch?v=Ok_dWvqoftQ.

Acesta se face cu gift. Daca vrei sa faci si tu video gen atunci descarci programul photoskape. Sper ca ti-am fost de ajutor. :)