| 20eusieu06 a întrebat:

Hei TPU, sunt clasa a 6 a si imi place de un baiat de a 7 a si el se da la mine. Umbla un zvon cu ca acum 2 ani el si-a tras-o cu o fata cu un an mai mare dar eu nu cred +s-au despartit. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur la clasa 5 *** tipu

3 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Pare a caterinca intrebarea astalaughing

| EGGc a răspuns:

Sa astepti pana ajungi macar la liceu.

| ZukiAndreea204 a răspuns:

Salut! Nu crezi ca esti prea mica pentru un iubit? As zice sa mai astepti cativa ani pentru ca acum in scoli/licee sunt tot felul de golani si boschetari care te lasa gravida la o varsta frageda si pleaca, sunt sigura ca tu iti doresti o relatie ca in filme nu ce am zis mai sus.

Mai asteapta vrei 3-4 ani sau pana crezi tu ca acela este baiatul perfect pentru tine si apoi zic sa ai iubit.

Ma rog, este decizia ta! Vreau sa precizez ca am 16 ani si nu imi doresc iubit happy

Bafta!