| Justme01xD a întrebat:

Sunt FOARTEEE confuza si am nevoie de voi!laughing
Cand am fost la munte, aproximativ acum 2 saptamani, m-am reintalnit cu un baiat. El s-a purtat super super dragut cu mine, si intr-una din zile, mi-a zis ca vrea sa il invat sa sarute si pana la urma ne-am sarutat. Si prin dragut, ma refer la faptul ca era super atent la ce mine, se uita mereu la mine, m-a luat in brate si multe atelelaughing. Acuuuum, pe langa acel baiat, a mai fost inca unul, cu care am vorbit zilele astea si mi-a zis ca celalalt baiat(cel care s-a purtat dragut, ca deja va induc in eroarelaughing ) a spus ca sarutul dintre noi a fost fake.
De asta sunt CONFUZAAAAAA!laughing De ce sa se poarte asa frumos, au fost niste gesturi SUPERBE happy dar sa nu insemne nimic? Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Posibil sa te placa.

| Buutu a răspuns:

Eu cred că e posibil să se poarte admirabil și să nu simtă nimic petru tine, dar dacă chiar a fost primul sărut imposibil să nu simtă nimic pentru tine, eu unu chiar dacă au trecut ani, tot mă trec niște fiori când o văd pe cea care am sărutat-o prima dată.
Eu cred că cel care a spus că sărutul și celelalte sunt fake e gelos și încearcă să vă despartă.
Asta e părerea mea, dacă tu te simți bine și el nu îți greșește cu nimic nu asculta ce spun alții!