| LorenaBmw a întrebat:

Hei TPU.
Toate fetele si mai mici/deo varsta/ mai mari decat mine imi spun ca sunt frumoasa, chiar si baietii mult mai mari de 19 ani. sau de la 17 in sus.eu nu ma consider asa frumoasa. Am ochii albastrii parul saten si este mediu si am niste suvite blonde sunt mica la inaltime am un nas mic niste buze faine strunga capul meu este rotund am sani mari, am cur dar am puncte albe si asta ma determina sa fiu foarte frumoasastraight face. cum sa scap de ele? vreau sa ma placa baietii. msi pa! FUNDA

Răspuns Câştigător
| SmileBăi a răspuns:

Pai dupa descriere, esti foare frumoasa! Iar acum problema cu punctele albethinking Sunt mari sau de ce vrei sa scapi de ele? Mie mi se cam pare ca nu ai de ce sa te ingrijorezi... Daca baietii de 17 in sus te plac, nu-ti faa grijioh go on
Sper ca te-am ajutat:* Bye!