| alymitu a întrebat:

Unghii false cu tips sau constructie din gel? De ce? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Codeine a răspuns:

Cam ambele sunt acelasi lucru, ambele fac la fel de rau unghiei, depinde de cum doresti tu. Oricum unghiile tot o sa-ti creasca sub constructie (si la tips).
Nu se observa care e cu tips si care e cu gel, pentru ca si pe tips se pune dupa straturi de gel si gel colorat pentru model. happy

1 răspuns:
| Jokyo a răspuns:

Constructie din gel din punctul meu de vedere, se potriveste cu sezonul si arata mai bine...tongue