| specialistul97 a întrebat:

v-a placut castigatorul de la "Romanii au Talent"
?
Mie mi se pare ca e MAFIE!

Răspuns Câştigător
| Miruuuuu a răspuns:

Alohaaa!
Fii sigura.El era ales deja oh go on
Din punctul meu de vedere chiar are nevoie de bani,dar este un concurs de talente, nu Dansez pentru tine.
Eu vroiam sa castige Cristina si Alina sau Valentin Dinu.
Oricum, e Romania.Asta e.
Paaa.paaa

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Da mi-a placut.
Multi dintre voi care ati tinut cu alti finalisti a-ti tot scris ca a fost votat pentru cazul lui, fara sa va ganditi ca au mai fost multi cu unele cazuri asemanatoare, si la inima juriului nu a intrat pentru caz, ci pentru talent, altfel, am spus-o si o mai repet, cum explicati ca la preselectii Mihai Petre eragata gata sa apese la inceput butonul dupa ce a azuit cazul sau, si l-a laudat doar dupa ce l-a auzit, l-a auzit cantand si mai mult, versuri compuse de catre el. Sau ca a fost votat pentru ca este frumos, asa au fost mai multi frumosi, nu dau numelaughing, si acum sa fim sinceri Adrian este cam uratel. Eu una l-am votat, mi-a placut mult melodiile sale, si rapper ca el rar o sa mai gasim.

Asta este opinia mea si o sustin pana la capat, chiar daca o sa primesc stupizi cu, carul de la cei ce nu il simpatizeaza din punct de vedre profesional.

| GeoOrgiannna a răspuns:

Nu mie nu mi s`a parut corect happy

pentru` ca lumea la votat pentru cazul lui si pentru` ca arata cat de cat bine ...erau alti care chiar aveau talent si meritau

parerea mea :d

| SabinaRsT a răspuns:

Nu merita sa castige, dar cazul lui a fost de-a dreptul impresionant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot e mafie, si la concursurile unde am fost eu este, EL era deja ales.Trebuia sa casige Narcis, baiatu' ala care canta frumos.:X