| FOTOmodel99 a întrebat:

Hei TPU va mai cer ceva, am de la un timp o durere groaznica de spate.:/ ce sa fac sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Odihna multa la pat pana ajungi la un medic.

| FOTOmodel99 explică (pentru neutrino):

Ok multumesc.fac multe exercitii fizice in ultimul timp, sa fie de la asta?

| neutrino a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Poate fi si de la asa ceva, dar, stii tu, frumusetea cere si sacrificii!

| FOTOmodel99 explică (pentru neutrino):

Asa e big grin ..stiu asta, dar ma doare prea tare.un masaj ar fi bun?

| neutrino a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Daca ai cine sa ti-l faca complet, este binevenit, iar tu stii bine acest lucru!

| FOTOmodel99 explică (pentru neutrino):

Ok iti multumesc tare mult. :* de ajutor

| neutrino a răspuns (pentru FOTOmodel99):

Mi-a facut placere. O seara buna!

| FOTOmodel99 explică (pentru neutrino):

Multumesc love struck la fel :3!

| Miree a răspuns:

Poate să fie ceva grav, deci trebuie tratat foarte serios! Te sfătuiesc să te prezinţi la medicul de familie dacă nu îţi trece cu medicamente de durere.

| FOTOmodel99 explică (pentru Miree):

OK love struck asa o sa fac, mersi.