| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,am o durere groaznica de masea,este varza maseaua,si nu stiu ce sa mai iau sa imi treaca, astazi fiind sarbatoare la dentist e inchis ce ma sfatuiti sa iau in afara de pastile, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xr0sioRx a răspuns:

Pai, apa cu sare, spirt, parfum. Incearca sa adormi, stai in pat pana adormi, poate ai noroc si te lasa. Sau du-te la dentist, cea mai buna solutie.