| love96 a întrebat:

Voi cum va integeti cu parintii vostrii? dau fundita celui mai dragut raspuns :X

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Ma inteleg bine cu ambii parinti si cu tatal vitreg. De mic mi-au acordat libertatea de a alege si a face ce vreau, de pilda majoritatea aveau ore de venit acasa sau restrictii de a merge unde vor dar eu nu aveam niciuna. Totul s-a dovedit a fi inspre binele meu, nu am avut probleme si au incredere in mine ca iau deciziile corecte.

6 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Uneori bine...alteori nu bine,dar ce conteaza este ca exista si ''bine'',uneori chair ma enerveaza ca nu intelege,deoarece are o varsta destul de mare si incepe sa nu prea inteleaga, fata unde si in ce timp a trait ea fata de timpul acesta cu tehnologie mai avansata. Daca incerci sa iti intelegi parinti te vor intelege si ei pe tine, ajutandui sa inteleaga.

| minnieee a răspuns:

Bine.Desigur ca ma mai cert cu ei,mai ales cu mama, dar in rest ma inteleg bine, doar sunt parintii mei.Ar fi chiar o mare prostie sa ma cert cu ei zilnic si sa le vorbesc urat, nu merita.

| Debb a răspuns:

Cu mamapot discuta absolut orice. Ea e cea de treaba. Este si prieten si parinte in acelasi timp. Tata in schimb e mai enervant, mai insistent, dar ma inteleg binisor si cu el.

| tflkj a răspuns:

Cu mama ma inteleg bine, cu tata la fel. Dar cu amandoi foarte prost!

| katty_6203 a răspuns:

Eu ma inteleg bine, nu le dau motive de cearta sau de ingrijorare.

| alone13 a răspuns:

Eu am 16 ani *spre 17*.si mama are 34.Prietenii zic ca sintem ca doua surori.Se imbraca cool si arata ft bine...impartasesc totul cu ea...(ai tai citi ani au(?