| eu4you a întrebat:

Voi incepe cu inceputul...eu si prietenele mele iesim destul de des cu un baiat care face parte din mai multe grupuri, dintre care si cel de "populari". Si-a pus pe facebook poza de coperta cu mine si prietenele mele. Dupa catva timp fetele din grupul de "populari" (care nu ne cunosc pe noi) au inceput sa comenteze lucruri de genul "idolul femeilor.", etc. Cum vi se pare felul lor de a se comporta si cum ar trebui sa reactionam?
Multumesc anticipat! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AndreeaQszy a răspuns:

Înțeleg că acest băiat este un bad boy al școlii. Păi, continuați să ieșiți cu el. Nu a murit nimeni din bârfe și bătăi de joc. Încercați să îgnorați total, acele fete. Sunt doar geloase.

2 răspunsuri:
| eu4you explică:

Am uitat sa adaug ca noi nu suntem atat de populare si ca acel grup obisnuieste sa ne comenteze si sa isi bata joc de noi.

| LoLoZaurusRobert a răspuns:

Uneori ignoranta doare mai mult decat o bataie sau o injuratura. Incercati sa o folositi... surprinzator sa stiti ca uneori merge. Pur si simplu nu ii bagi in seama... deloc.