| xGlontz a întrebat:

Hei TPU
Vreau sa imi cumpar left 4 dead 2 de pe steam si costa 60 de lei.
Nu sunt sigur daca imi merge pe pc si nu vrau sa fiu dezamagit.
Procesor:p4 3 ghz
Placa Video:Nividia geforce 7100 gs 128 mb ddr2(de asta imi este frica)
Ram:2 GB
Imi este foarte frica cu placa video, oare imi ruleaza jocul?

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Placa video e exact cât îți trebuie, procesorul trebuie să fie de 2.8, deci e bun, și ai nevoie de 1GB RAM.
Prin urmare, da, merge.

| NewTerminator a răspuns:

Nu cred ca iti merge pe gpu ala

| PLOAE a răspuns:

Ce ai tu acolo sunt cerinţele minime. S-ar putea să-ţi meargă.