| KazooForYou a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi fac o pagina de facebook si la fiecare poza pe care o adaug sa apara jos numele paginii cum este in poza aceasta https://www.facebook.com/....../photo.php Stiti cum pot face?
Fundaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

1.intri Paint. orice computer are
2.te duci la linkul ala si ii dai Copy la poza
3.Dai paste in Paint [ctrl+V]
4.dai pe patratul punctat din bara cu Tool'uri si selecteaza aia cu papagali vorbitori si dai copy[ctrl+c]
5.deschizi un paint nou si dai paste[ctrl+v]
6.dai cu alb peste papagali vorbitori
7.ai in tool'uri un A..scrie ce vrei tu acolo alegi scrisu marimea etc

Funda daca am ajutat.:*

1 răspuns:
| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Apoi copii[ctrl+c] din nou si dai paste [ctrl+v]peste poza ta deschis cu paint..asta o faci dand clik dreapta pe poza ta si "open with paint"