| 2001199577473 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niste idei adica in legatura cu ziua mea de nastere! :* deci am pretentii adica nu vreau restaurant pentru ca toata lumea se plictiseste si nici acasa pentru ca e locul cam mic pentru asa multe persoane si se face o zapaceala. as fi vrut o zii de nastere in natura adica la o cabana doar ca afara adica sa pun mese sa aduc boxe si sa aduc pizza si sa avem loc destul sa facem orice dar problema este ca nu stiu unde inchiriez o cabana si parintii mei nu prea sunt de acord ah da si vreau ca toata lumea sa tina minte ziua mea happy ajutati-ma happy

2 răspunsuri:
| bugara a răspuns:

Inchiriezi o masa in club/discoteca si...petreci pana dimineata, gratar undeva la tara, eu stiu. Fa-i asfalt si o sa isi aduca aminte sau o sa le amintesti tu cate tampenii au facut aseara happy

| Anonima2904 a răspuns:

Ai putea sa iti faci ziua de naștere "picnic"