| Freaky_2119 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca imi merge Left 4 Dead 2 pe laptopul meu : Procesor :Intel Celeron CPU 2.00GHz
RAM:1.00GB
Placa video : 251 MB

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PC COMPATIBILITATE JOC
Pentru a afla daca pc-ul tau e compatibil pentru joc intra aici: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ scrie jocul in prima fereastra sau cauta-l in a doua fereastra (ai o sageata - clik in dreapta la fereastra)
apoi click pe "Can you run it?" . In final ai sa observi daca ruleaza jocul pe pc-ul tau sau nu ! (nota :daca iti cere sa instalezi Java instaleaza) Bafta !

1 răspuns:
| costelus323 a răspuns:

Te asigur ca nu merge happy