| IngerCazator a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot afla cine este invisibil pe mess! P.S explicati-mi unde dau ca sa aflu... Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Bia01 a răspuns:

Www.imvisible.ro
scrii id unde scrie "introduceti id-ul aici" si apoi apesi enter :D

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Www.invisible.ro
Scrii idul in casuta alba, si o sa-ti apara avatarul si daca este off sau online.

| Adelina004 a răspuns:

Pai uite aici ceea ce iti trebuie :http://www.imvisible.ro/.Scrii doar id acolo si iti v-a spune daca e sau nu pe invizibil.Succes! Funda? :o3;;) te rog?

| adrianadi97 a răspuns:

Www.imvisible.ro - bagi id-ul, enter si-ti apare daca e invisibil sau off:)