| Clementin a întrebat:

Hei, TPU! happy
Ziua mea de 16 ani e saptamana viitoare si organizez o petrecere la mine acasa cu prieteni de varsta mea. O sa facem un gratar, punem ceva muzica si ma gandeam sa mai umplu timpul ramas cu niste jocuri.
Stiti ceva jocuri care s-ar potrivi? happy

2 răspunsuri:
| daniellllaaaa a răspuns:

Pai puteti sa va jucati carti, adevar si provocare, sa va jucati cu o minge, sa va bateti cu perne, sa ziceti povesti de groaza,(asta ar merge mai pe seara), sa dansati, sa scrie fiecare pe o hartie o provocare fara ca altcineva sa o vada s fara sa se semneze iar apoi trageti la sorti, sa faceti concurs de dans, sa va jucati remi, scrabble, monopoli. cam asta... sper ca te-am ajutatwinking Funda?

| Innocentgirllove a răspuns:

Buna!
Adevar si provocare[insa scrii tu pe biletele provocarile], karaoke, concursuri de baut de mancat.La multi ani!
Pa, pa!