| MariMarik17 a întrebat:

Hei! Trebuie sa ii iau un cadou unui coleg pentru sarbatorile de iarna, si nu stiu ce sa ii iau.Idei?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Ayame are dreptate. Cs GO este o alegere foarte buna *daca nu-l are deja* Eu unul as fi ceva gen "WOW" daca as primi Cs Go de la o fata. No offence, este de bine.

Daca nu joaca Cs Go atunci intereseaza-te daca joaca altceva *gen League Of Legends*. Daca joaca atunci ii poti lua un Prepaid cu ajutorul caruia isi poate cumpara ceva in joc.

Oricum... eu unul nu incurajez asa ceva intrucat e un pic mai fain sa primesti un cadou pe care sa-l si atingi, nu numai cateva lucruri intr-un joc.

Daca este un baiat inteligent, care citeste mult atunci ii poti cumpara o carte gen Hunger Games sau Divergent. Mie imi plac. *nu poti stii insa daca le mai are sau nu* Oricum e putin probabil sa le aiba intrucat nu mai citeste multa lume in ziua de azi. Ai grija daca ii iei carte. Nu stiu cum este acel baiat deci exista sansa "sa-ti dea cu ea in cap daca nu ii place sa citeasca".

Nu ii lua obiecte vestimentare. *esarfe, caciuli etc.*
De asemenea evita parfumurile si toate lucrurile de genul *ex seturi avon*

Daca nu stii ce sa-i iei atunci poti incerca un ceas. Ceasul este varianta "ursuletului de plus" pentru baieti.
Daca nu stii ce sa-i iei ii iei un ceas.
Cam asa merg lucrurile.

Daca face vreun sport atunci poti sa-i iei ceva care sa-l ajute in practicarea acelui sport.

Globul sau omul de zapada care lumineaza nu mi se par alegeri 100% bune. Da, sunt cadouri frumoase, recunosc, dar nu as fi chiar fericit daca as primi asa ceva *mai mult m-as preface ca sa nu jignesc pe cineva*

Succes!

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Parfum

| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Fa-i cadou un joc pe steam gen CS:GO daca nu-l are, sau un paysafe si ii zici sa isi ia el ceva de pe el
Sau un glob de zapada, si un om de zapada care lumineaza. idk asta am primit eu otata :/