| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Va rog sa ma ajutati.Stau cu un baiat de 1 luna, el e mai mare decat mine cu 2 ani si imi spune ca pe zi ce trece e mai indragostit de mine si cand m-a intrebat eu m-am simtit prost fata de el ca nu stiam ce sa zic si i-am zis ca simt pentru. el ce nu am mai simtit pentru alt baiat(nu stiam ce sa zic si chiar nu-mi venea nimic in minte, asa ca am zis asta chiar daca nu era ceea ce simteam). Ma simt bine cu el, imi place de el, cateodata ma gandesc cu emotie ca o sa ma intalnesc cu el, dar cand ajungem fata-n fata parca il evit si prefer sa stau mai mult cu grupul decat cu el. Vorbesc pe mess cu un prieten de-al lui care cred ca ma place, cu alti 2 baieti si cu el mai deloc.Nu stiu de ce ma comport asa cand eu simt ca tin la el.As vrea sa-i arat asta dar pur si simplu ceva ma impiedica.PS:parintii mei sunt in spania si eu stau cu bunica mea care e foarte posesiva si nu ma lasa sa fac nimic+ca in casa e toata ziua scandal(din cauza mea, de cele mai multe ori)si mamaia incepe sa planga mereu(bunicul meu a murit recent)
Va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa simta si el ca tin la el.

Răspuns Câştigător
| An0niiim a răspuns:

Pfff...am aceeasi problemahappy

Nici eu nu pot arata ce simtstraight face si de multe ori e un dezavantaj pentru ca partenerul crede ca sentimentul nu e reciproc asa ca, cu timpul se raceste relatia, mai ales cand ai sh problema in familie sau scoala etc...

Eu de fiecare data am ales sa renuntstraight face Poate nu a fost bine dar asa numai suferea nimeni

Oricum acum nu stiu ce sa zic de tine. Daca tii la el.ar fi trebuit sa te simti bine alaturi de el si sa iti doresti din ce in ce mai mult sa petreci mai mult timp cu el

Ceea ce simti tu.nu cred ca este iubire. probabil estethinking senzatie de atasare.probabil doar il placi

Daca nu tii la el, nu are rost sa te mai complici atatstraight face te ranesti si pe tine, te minti singura si pe el il minti

iar cand va afla asta acum, ii va fi poate mai usor sa treaca peste decat dupa ce mai stai ceva timp sa se ataseze si`mai mult de tine.

haidee succes:*

Fundaa?big grin

| smileeveryday97 a răspuns (pentru An0niiim):

Din cauza faptului ca nu arat ce simt el crede ca nu il plac, si chiar nu e asa.Chiar m-a intrebat daca vreau sa mai stau cu el si i-am zis ca da.Numai ca nu prea stie ce sa mai creada din cauza asta si eu vreau doar sa-i dovedesc ce simt.

| An0niiim a răspuns (pentru smileeveryday97):

Poi daca il placi cu adevaratthinking Ar trebui sa fie simpluu` Spune`i s ava intalniti petreceti mai mult timp impreuna...si zii ca il iubestiblushing da` nu asa pe messstraight face face to face cand te simti tu pregatita emotional:* si sa fii sigura ca nu-l mintii si asa el o sa vada o schimbare la tine.care cred ca va aduce doar avantaje:X Succes in continuaree si mersii mult pentru fundita esh o scumpaa:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar tu mergi la scoala, chiuleste si iesi cu acel individ de care iti place si bunicata nu o sa stie nimic. Ai grija sa nu vada absentele ca te jupoaie daca te prinde.

| An0niiim a răspuns:

Mersii pentruu funda scumpaa:*