| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy. Voi ce faceti pe 14 [Valentine's day chatterbox ] Forever alone happy.

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Sa ma gandesc o sa stau linistit in pat si o sa ma uit la un serial numit House M.D. laughing, deocamdata sunt burlac ca n-am gasit fata "ideala" sa zic asa =)

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Forever alone, mai bine.

| XDeiutzaX a răspuns:

Stau acas ma uit la un film de groaza...big grin nu vreau sa aud de dragoste eu is batausa chiar daca imi place e cineva.o sa ma evit baieti si o sa stau acas sau ies cu fetele incocnitolaughing in caz ca innebunesc lenevind in casalaughing)

| amage a răspuns:

Da...si pentru mine e o zi de Forever Alone! Urasc Valentine's Day.frustrated

| DarkBlood32 a răspuns:

Forever alone, tu ce crezi?laughing

| LoreeeeeeeexD a răspuns:

Eh,ce sa faclaughingimi plang de milalaughing
hai ca glumeam.Nu stiuthinking cred ca voi pleca cu fetele in oras.