| AllStarConverse a întrebat:

Hei:*
vreau sa fac niste poze artistice...am nevoie de niste ideii sau de niste poze dar as vrea si eu program de modificat poze ca sa iasa artistice dar nu vreau ca programul sa-l descarc. vreau sa fie online

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Nu stiu daca iti va fi de ajutor dar unu dragut de modifikt poze este www.picnik.com

| Simon a răspuns:

Doar da un search pe google "poze artistice" si o sa gasesti foarte multe "surse de inspiratie" din mai multe domenii. Ca si programe, le poti incerca pe cele care au fost deja postata pe TPU.ro. http://www.tpu.ro/......oi-cei-de/ Toate bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata lasane in pace