| Deni134 a întrebat:

HEI, vreau sa mi fac un canal de YouTube, dar am nevoie de un nume. Vreau un canal cu conținut de Beauty., Diy, life hacks uri. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| coffee4co a răspuns:

Iti sugerez sa te uiti pe alte canale similare ca si continut pe YouTube si sa cauti acolo inspiratie. Vezi ce continut au, ce alte canale le urmaresc si poti sa gasesti si tu unul bun. Fa putin brainstorming cu tine ce iti place ca nume de brand si ce nu, ce s-ar potrivi.

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Poti alege ceva care sa contina numele tau.