| GangstaMbaby a întrebat:

Hei, vreau sa stiu si eu daca de la fondul de ten iti apar cosuri si daca da, cum as putea sa scap de ele? MERSI!

5 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei iti astupa porii.si nu e d binestraight face.e nu e mare lucru.dar fza e c daca ai puncte negre iti raman acolo si poti sa ajungi si la semne permanente

| crytical a răspuns:

Daca iti apar foloseste otet de mere seara si dimineata, iti dispar cosurile si iti face un ten fin.
PS nu glumesc

| Deennn a răspuns:

Nu. Fondul de ten imbatraneste din cate stiu eu pielea, dar nu aduce la aparitia cosurilor.
Bafta.batting eyelashes

| 541730 a răspuns:

Probabil pentru ca tenul nu are loc ''sa respire'' cu o asa zisa masca pe fata, eu pentru a scapa de ele folosesc un gel de curatare de la garnierhappy

| cuore a răspuns:

Fondul de ten duce la aparitia acneei cosmetice.