| MadalinaIrina a întrebat:

Heii :3 Acum ceva timp i-am spus unui baiat ca imi place de el. A reactionat normal, mi-a spus doar ca sunt draguta si sa mai vorbim. Ma rog, dupa nu am prea vorbit cu el vreo saptamana, dar acum ma baga in seama. Si-a facut si prietena :/ Dar am vazut ca imi trimite emoticoane gen " love struck, :* ". Oare ii place de mine?

1 răspuns:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pai din moment ce si-a facut prietena? straight face ...cum poate sa te placa pe tine?laughing de ce nu e cu tine si e cu ea? gandeste..si eu mai trimit '': :X :* '' si tot felul' dar nu inseamna ca simt ceva pentru persoana respectiva. orienteaza'te spre altcineva =]] si ti-a spus ca mai ''vorbiti'' deoarece nu a vrut sa spuna nici ''da'' nici ''nu'' din bun simt, sa nu te faca sa te simti prost. Parerea mea. happy