| Insanity a întrebat:

Heii! A comandat cineva de pe www.bestial.ro? As vrea sa comand ceva, si nu sunt prea sigura ce sa fac.Sunt produse de calitate? In cat timp se livreaza? Cat este taxa postala? Si vi s-a intamplat sa comandati si sa nu primiti respectivul produs? Va rog raspundeti la toate intrebarile, eventual dati si alte detalii, pareri personale, etc.

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Da, e foarte tare. Am comandat de vreo 10 ori sau mai mult de acolo. Vin mereu la timp, primesti e-mail cu data la care vine(in 3-4 zile lucratoare, cam asa). Si sunt de calitate. O curea de la ei m-a tinut 2 ani, purtata in fiecare zi. Taxa era 80 de mii vechi, iar acum e 100 de mii vechi. Eu zic sa comanzi, sunt foarte okay.

2 răspunsuri:
| andreeeaaa_5238 a răspuns:

Da am comandat. Taxa a fost de 8 lei [anul trecut.acum e posibil sa se fi schimbat thinking ] si coletul vine maxim in 5 zile big grin. iar produsele sunt de calitate.

| Heloo a răspuns:

Sa sti ca a comandat o fosta colega de am mea...si pe taxa postala a platit 10 lei...coletu i-a venit in maxim o sapt.deci daca verei sa iti cumperi ceva de pe el cumparati.winking