| Theodoraa a întrebat:

Acum 2 zile am cunoscut un baiat, prin intermediul celei mai bune prietene. Ei sunt prieteni din generala, deci dup ce am petrecut aproape toata ziua impreuna, il placeam, dar dupa ce a plecat, simteam k vreau sa il vad cat mai mult. mi-e rusine si sa il bag in lista, pe mess. Nu ne potrivim chiar deloc, avem 2 stiuri diferite. Prietenii mei cei mai buni imi spun ca nu ne potrivim. Ce sa fac?; o3

Răspuns Câştigător
| Simpluuu a răspuns:

Asa s-a intamplat cu aproape cea mai buna prietena a mea! Afost o discutie lunga intre ei ( ea si respectivul baiat ) Ea a lasat telefonul deschis si am auzit tot! happy
ar fi bine sa uiti de el, ca sa nu iti pierzi toata demnitatea pentru el!
fii constienta la ce iti spun! Sa stii ca nu o zic cu rautate, dar e bine sa nu te cobori la nivelul unor nesimtiti de baieti care la un moment dat te fac sa suferi! Daca crezi ca si el te place si nu e nimeni care sa ctea intre voi atunci poti incepe sa te cunosti cu el. Il intrebi diverse lucruri. Daca intra la suspiciuni propune-i sa va intalniti odata doar voi doi intr-un loc mai retras. Daca e diferenta mare de varsta poti sa mergi cu el intr-un loc mai aglomerat pentru a evita scenele violente! Mai stii cum iti poate juca feste?!? daca crezi ca ti-am dat un raspuns satisfacator da-mi fundita! am nevoie de 30 pana la sarbatori